mgr Wiktoria Metys – psycholog, psychoterapeuta.

Założyciel oraz koordynator Centrum Psychoterapii Przestrzeń-Rozwoju.
Studia psychologiczne ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Dyplom psychoterapeuty uzyskała po ukończeniu 4-letniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz konsultacje dla par. Specjalizuje się w pracy indywidualnej z osobami zmagającymi się z nerwicami, lękami, depresjami jak również borykającymi się ze stworzeniem satysfakcjonujących relacji z bliskimi. Pracuje z parami które chcą poprawić komunikację w związku, zmagającymi się z kryzysem, mającymi trudności prokreacyjne.

Współpracuje z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – Ośrodkiem szkoleniowym rekomendowanym przez PTP. Współuczestniczy w organizacji i prowadzeniu Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży.

Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziałach Akademii Medycznej w Gdańsku, jak również w Niepublicznych Ośrodkach Medycznych oraz Psychologicznych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznnego.
Pracę poddaje systematycznej superwizji.

Psychoterapeuci z innych miast:
Psychoterapia w Warszawie
Jeżeli poszukujesz pomocy psychologicznej w Warszawie zapraszam serdecznie na stronę certyfikowani-psychoterapeuci.pl gdzie znajdziesz profesjonalistów z tego miasta. Ośrodek mieści się przy ulicy Jana Żabińskiego 3 w Warszawie.
Psychoterapia w Katowicach
mgr Urszula Sokalska - psycholog (ukończone studia na Uniwersytecie Śląskim). Obecnie w trakcie przygotowywania się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ofercie pomoc psychologiczna, psychoterapia oraz terapia uzależnień.
Psycholog w Krakowie i Skawinie
mgr Hanna Kosiarska-Róg absolwentka pedagogiki na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UJ. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej na WSP w Krakowie. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia przygotowującego do zdobycia certyfikatu psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Przyjmuje w Krakowie i Skawinie.